тест

כיום, בעידן האסטתיקה הדנטאלית, יש לנו האפשרות לתת מענה על הרבה דרישות שלא יכולנו לטפל בהם בעבר. נפרט כאן כמה בעיות נפוצות ופתרונות אפשריים.

רווחים בין השיניים

תופעת הרווחים בין השיניים הינה נושא השנוי במחלוקת. חלק מאילו שיש להם רווחים בין השיניים דווקא מתגעים בו, אבל רובם היו רוצים להיפטר ממונו ולקבל חיוך סימטרי ויפה. כיום יש לנו את הכלים לתת פתרון לבעיה, ובהגיעך למרפאה נוכל להציג בפניך את מגוון הפתרונות ואף לבצע הדמיה של המצב הסופי.

שיניים עקומות ו/או בולטות

הפתרון לשיניים עקומות ו/או בולטות נראה אולי קל בגיל העשרה, ע"י הסמכים(גשר) המוכרים לנו כבר שנים, אך הדבר בעייתי שבעתיים כאשר אנחנו כבר מבוגרים.מעטים רוצים להגיע ללימודים באוניברסיטה או למקום העבודה עם סמכים על השיניים, אך באותו העת מרגישים חסרי בטחון לחייך עקב קשת שיניים לא אחידה.
הטכנולוגיה החדשה של יישור שיניים שקוף ללא סמכים נותנת את הפתרון בדיוק במצבים הללו.

צבע השיניים

בהרבה מקרים צבע השיניים שלנו הוא לא לבן כפי שהיינו רוצים, או כפי שאנו רגילים לראות אצל כוכבי הוליווד. לאו דווקא הדבר נובע מהיגיינת פה לא טובה, אלא בהרבה מקרים מדובר בפיגמנט של השיניים עצמן.
כיום, בעידן הלבנות השיניים המתקדמות, יש לנו היכולת להבהיר את השיניים עד שמונה גוונים על סרגל גווני השיניים (סרגל VITA). יתר על-כן, ניתן לעשות זאת תוך שעה אחת במרפאה, ומבלי שום טיפולי המשך בבית לאחר מכן. פרטים על שיטת ההלבנה המתקדמת ניתן לקבל באתר ובמרפאה בעת הביקור.

הטבות מיוחדות במרפאה

בדיקה ויעוץ ראשוני ללא תשלום

בהגעתך למרפאה תזכה לפגישת עם הצוות, תכיר את המרפאה, תספר לנו מה מטריד אותך. אנחנו נבצע בדיקה מקיפה של חלל הפה ונתאים את תכנית הטיפול האופטימלית עבורך, בהתחשב בכל הצרכים שלך. עדיף להגיע לבדיקה עם צילום שיניים עדכני(פנורמי, סטאטוס או CT לסתות). הבדיקה היא ללא כל עלות או התחייבות מצידך.
גם אם אין ברשותך את אחד מהצילומים הללו, אל דאגה! נפנה אותך למכון צילום השוכן בסמוך למרפאה, שם תוכל לבצע את כל הצילומים הנדרשים, ואף לזכות בהנחה בתשלום עבור הצילום.

מועדון החברים שלנו

אנחנו חושבים שמגיע לך להנות לא רק מיחס אישי וטיפול מקצועי, אלא גם מהטבות נוספות. לכן, השקנו את מועדון החברים שלנו. החברות במועדון הינה ללא עלות, והיא מקנה לך 5% מכל תכנית טיפול כזכות(כסף!) לטיפולים הבאים.
אתם אומרים לעצמכם: אני מקווה שלא אצטרך את זה... ולכן, אנחנו מאפשרים להעביר את הזכות גם לאדם אחר לפי בחירתכם. זה יכול להיות אח/אחות/הורים/ילדים, חברים, ומי שרק תרצו. פרגנו להם בהנחה על חשבונכם!

הסדרי תשלום נוחים

במרפאתנו תקבלו לא רק יחס חם וטיפול מקצועי, אלא גם פריסת תשלומים נוחה. אנו מציעים מגוון של אפשרויות תשלום ומסלולי אשראי. פרטים תוכלו לקבל במעמד הביקור במרפאה

גמישים בשבילך

אנחנו במרפאת השיניים משתדלים להיות גמישים ולהתאים את עצמנו לשגרת החיים של המתרפאים. לכן אנו משתדלים לפתוח את שערינו בשעות הנוחות בד"כ כלל לרוב האוכלוסייה. במקרים חריגים המרפאה יכולה להגמיש את שעות הקבלה, זאת כמובן בתיאום מראש ולשיקולו של הרופא המטפל.

מה אני הולך לחוות במרפאה

בביקור הראשון במרפאה אנחנו ראשית נרצה להכיר אותך ואת הרקע הרפואי איתו אתה מגיע אלינו. נרצה לדעת על מחלות בעבר ובהווה, תרופות שאתה נוטל באופן קבוע, אלרגיות ועוד.
ישנה חשיבות עליונה למסירת מידע מלא ואמין. המידע הזה משמש אותנו להבנת המצב הנתון של הפה, וגם עוזר לנו להתאים את הטיפול האופטימלי עבורך.
בהמשך הרופא יתרשם מהמצב בפה ע"י בדיקה קלינית, ובנוסף יבדוק לעומק את צילומי הרנטגן אותם הבאת עמך.
במידה ואין ברשותך צילומי רנטגן עדכניים, אל דאגה. נפנה אותך למכון צילום השוכן בקרבת המרפאה ושם יבוצעו כלל הצילומים הדרושים ובעלות מינימאלית.
לאחר בדיקת כל המידע הנ"ל, יציע הרופא תכנית טיפול. בהרבה מהמקרים יציע הרופא מספר חלופות טיפול. כל חלופה תוסבר לך בצורה מלאה וסבלנית, תוך שימת דגש על היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן. כך תוכל לקבל החלטה מושכלת לגבי התכנית האופטימלית עבורך.
בחלק מהמקרים יש באפשרותנו לבצע הדמיה של המצב הסופי אליו אנחנו יכולים להגיע, ובכל שלב יבוצע תיאום ציפיות יחד איתך. תוכל להעיר הערות, להביע בקשות, ואנו נעשה את המירב על מנת להיעתר לכך.

 

מקשיבים לך

מה מפריע לך?

הטבות מיוחדות במרפאה

גמישים בשבילך

מה אני הולך לחוות במרפאה

 

 

מרפאת שיניים , מקצועיות שתגרום לך לחייך! שדרות מוריה 116, חיפה פקס: 1534-8628286 דוא"ל: ab.docservice@gmail.com טלפון: 1-700-555-207
сайт создан