השתלות שיניים

השתלים הדנטאליים הפכו בשנים האחרונות לפתרון המוביל לשיניים חסרות. בעבר, היינו נאלצים להסתפק בגשרים מעל שיניים חסרות, ולעיתים בהעדר נקודות אחיזה לגשר אף להשתמש בתותבות נשלפות.
למזלנו, תקופה זו חלפה מהעולם, כיום ניתן לשקם משן בודדת ועד לסת שלמה ללא בעיה ובצורה מושלמת.

מה זה בעצם שתל?

שתל דנטאלי מהווה בעצם תחליף של שורש שן אשר איננה נמצאת בפה מסיבה כזו או אחרת. השתל הדנטאלי עשוי מסגסוגת טיטאניום, אשר הוכחה מחקרית כ-100% אנטי אלרגנית, ובכך יכול להשתלב בגופנו ללא חשש לדחייה.
אחוז השתלים הדחויים הולך ופוחת כל הזמן, עם התקדמות הטכנולוגיה, ועומד היום על 1-2%.

השתלת שיניים ביום אחד

שיטת ההשתלות ביום אחד, או כפי שאנו נוהגים לכנותה במרפאתנו "One Day Dent", הינה שיטה שבה ניתן לבצע באותו היום עקירות(במידה ונדרש), שתלים ואף לקבל כתרים על גבי אותם השתלים. הכתרים ההתחלתיים אותם מקבלים ביום השתלה אינם השיקום הסופי, ולאחר זמן קליטה של מספר חודשים, מוחלפים הכתרים הזמניים בשיקום קבוע ואיתן.

טיפולים בהרדמה (טשטוש עמוק)

במידה והמתרפא חפץ בכך, ניתן לבצע את טיפולי ההשתלה תחת סדציה (טשטוש עמוק). במצב זה נמצא רופא מומחה להרדמה במהלך כל הטיפול והפציינט נמצא במצב של הכרה מעורפלת. הוא איננו מרגיש כלום במהלך הטיפול וגם איננו זוכר כלום לאחריו. ממש להירדם ולהתעורר עם שיניים חדשות!

טיפול בחולים סיסטמיים

בין שאר הטיפולים המיוחדים אותם אנו מציעים במרפאתנו, אנו בעלי ניסיון רב בטיפול בחולים עם מחלות סיסטמיות. מחלות כמו סכרת, מחלות לב ועוד. חולים במחלות הללו לרוב חוששים לבצע טיפולי השתלה מחשש לסיבוכים, אך לנו הכלים לעזור להם, ולאפשר גם להם ליהנות מחיוך יפה ובריא!

 

 

 

 

השתלות שיניים

 

 

מרפאת שיניים , מקצועיות שתגרום לך לחייך! שדרות מוריה 116, חיפה פקס: 1534-8628286 דוא"ל: ab.docservice@gmail.com טלפון: 1-700-555-207
האתר נבנה ע"י